-8% на весь імпорт до 30.05
+38 (044) 300-13-08 (Безкоштовно)

Безкоштовні дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України.

UA
RU UA
Каталог товарів
0

Спільний сон

1 лютого 2021

Спільний сон

Спати разом з партнером або окремо – кожна пара самостійно обирає найбільш зручний спосіб. Американські дослідження показують, що більше 60% пар люблять спати удвох. Неодноразові наукові дослідження підтверджують, що сон у парі позитивно впливає на фізичне та психологічне здоров’я обох партнерів. Дослідники з Німеччини, США та Данії організували експеримент, у якому брали участь 12 гетеросексуальных пар.

Декілька ночей люди віком від 18 до 29 років провели в лабораторії сну, де їх стан досліджували методом полісомнографії. Під час сну в них вимірювали хвилі мозкової активності, спостерігали за їх серцевою діяльністю та рухами. Додатково учасники експерименту заповнювали опитувальники, в яких описували свої відносини в парі. На основі результатів дослідження вчені зробили висновок, що в людей, які спали разом, на 10% більш глибокий сон. Крім того, цикли сну у пар, які побудували міцні відносини, синхронізувались. Не дивлячись на те, що під час сну деякі учасники активно переміщувалися в ліжку, це не вплинуло на якість сну.

У середньому людина рухається близько 5 разів. Рухи під час сну – це нормально та навіть корисно, бо активізується циркуляція крові. Це розряджає м’які тканини та сприяє відновленню постави хребта.

Популярні пози для сну в парі

Щоб сон сприяв зближенню і приносив максимум користі, необхідно створити умови для цього. Один з важливих компонентів для сну – зручний матрац. На ньому повинна збалансовано розподілятися вага. Важливо, щоб люди почували себе комфортно на матраці, могли вільно рухатися та з легкістю змінювати пози. До речі, можна припустити, які стосунки між людьми в парі, якщо подивитися, в якому положенні вони сплять.В обіймах
Багато пар засинають у такому положенні. Але не всі люди можуть провести всю ніч, обнімаючи один одного. Їм потрібен простір, щоб рухатися та змінювати положення. Якщо вам комфортно спати в такій позі та нічого не заважає, то насолоджуйтесь обіймами з коханою людиною.


Обличчям вгору
Ця поза демонструє, що в стосунках знаходяться незалежні та впевнені люди. Спати на спині корисно, бо в такому положенні хребет не викривляється, відсутнє додаткове навантаження на голову та шию. У такій позі обличчя не торкається подушки, що не провокує появу зморшок.


Спина до спини, не контактуючи один з одним
У цій позі сплять пари, які знаходяться в стабільних відносинах. Кожний учасник пари – самодостатня людина, яка поважає особистий простір партнера. Люди лежать на відстані, тому не заважають один одному.


«Чайна ложка»
Ця поза поширена серед пар, особливо на початковому етапі стосунків. Партнери лежать на боці, а той, хто знаходиться позаду, обіймає іншого. У такій позиції знижується навантаження на хребет. Поза показує, що в парі гармонійні відносини.


Обличчям до обличчя
У такому положенні зазвичай сплять люди, у яких в парі дружні довірчі відносини. Вони спокійно реагують на побутові проблеми та легко їх вирішують. Закохані поважають особисті кордони, але не бажають дистанціюватися. Для них ліжко стає не тільки місцем для відпочинку, а ще зоною для спілкування.

Під час спільного сну партнери краще висипаються, почувають себе спокійно та захищено. Це сприяє зміцненню здоров’я. Сон у парі може дати додатковий імпульс для розвитку ваших стосунків.

Основа здорового та повноцінного сну – якісний матрац. В асортименті компанії можна знайти матраци різних рівнів комфорту для обох партнерів. Вони перетворять ліжко в комфортне місце, де ви зможете висипатися та насолоджуватися відпочинком у компанії коханої людини.


UA
RU UA
0 (800) 330-914 (Дзвінки безкоштовно)
Каталог товарів
Кошик
0
Каталог товарів
Дякуємо за звернення!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер
На головну